Urok miłosny. Magia odczyniania

Pozwól sobie pomóc i uwierz że magia miłosna jest tym co pozwoli Tobie odnaleźć drugą połowę. Skuteczność obecnie stosowanych technik i metod bowiem to inspiracji działań naszych dziadów i pradziadów. To esencja i siła która otwiera podświadomość, umysł i duszę.

CUD, jak sama nazwa portalu sugeruje zajmujemy się działaniami na trzech płaszczyznach rozwoju: ciała, umysłu i duszy. Te trzy scalone układy tworzą z człowieka kompatybilny komputer. Wszystkie są ze sobą połączone, i jedno bez drugiego czy trzeciego nie może funkcjonować.

To magia która wyzwala nowe pokłady energii i pozwala nam czerpać radość z bycia szczęśliwym. Szczęśliwym bo jesteśmy z kimś kogo kochamy, kogo szanujemy, kogo pragniemy. To nie zmusza nas do rezygnacji z innych życiowych obowiązków czy przyjemności. Zauroczenie drugiej połowy więc stanowi nas cel. Cel w którym widzimy określony efekt działań jakie zostały obrane by został osiągnięty. To także usunięcie wszelkich negatywnych energii jakie zachodzą w trakcie potencjalnych działań. Gdyż karma na wielu płaszczyznach stanowi odbicie naszej egzystencji, naszych poczynań i działań. Wszystkie przeprowadzane działania w trakcie rytuałów są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Nas.

Każdy urok miłosny to koncepcja łańcuchowa która wymaga systematycznych działań. Korygujących działań na każdym etapie by wyeliminować bądź zminimalizować negatywne skutki jakie zostały z przeszłości na każdej z płaszczyzn.