Twój sen

Sny to jeden z bardziej tajemniczych i wciąż mało zbadanych aspektów funkcjonowania człowieka. Od zawsze intrygowały i skłaniały do przypisywania im różnego znaczenia. W interpretacji snu należy pamiętać iż mają one indywidualną interpretację w kontekście konkretnej osoby i rzadko kiedy ich symbolika ma jednolite znaczenie. Dowiesz się tutaj, co oznacza twój sen i poznasz jego interpretację. Marzenia senne.

Sen to stan funkcjonalny układu nerwowego, przeciwny do stanu czuwania, którego istotą jest czasowy zanik świadomości, który charakteryzuje się obniżoną aktywnością kory mózgowej. 

Czym jest sen?

Znajdziesz tutaj olbrzymi zbiór symboli marzeń sennych, analizy snów, opowiadania, przepowiednie, przesądy. Możesz mnie poprosić o interpretację swojego snu.

Określa rzeczy związane z wysoce skoncentrowaną działalnością umysłu. Czy tylko zbiorem przypadkowych myśli krążących bezładnie po królestwie nieświadomości? Forma, treść, intensywność, realizm snów, a nawet ich kolor , wywiera pewne wrażenie. Ciężar tych wrażeń wymusza podział snów na grupy: Sny powszechne, o charakterze wspomnieniowym.

Czy są to przypadkowe obrazki wyjęte z naszego codziennego życia, objawiające nam się co noc bezpośrednio lub pośrednio za pomocą zakodowanych symboli? 

Dlaczego akurat takie sny zawsze zapamiętuję?

Człowiek szczególnie zapamiętuje sny, w których umysł ma dla niego coś ważnego do przekazania lub takie, które wywołują u niego wiele pozytywnych bądź negatywnych emocji. Odczytywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych. Odczytywanie symboli sennych to pewnego rodzaju rozmowa z podświadomością. Jeżeli dostanie ona sygnał, że określony obraz senny odczytałeś negatywnie wtedy stworzy Twoją rzeczywistość tak, aby Twoje założenie faktycznie się zrealizowało.

Można powiedzieć, że to człowiek w dużej części nadaje swoim snom wartość. Dostarczam analizy i prognozy, które wspomogą określić realizm jak i treść snu. Objaśniać marzenie senne to nadawać mu sens.

Sligo yoga classes