Twój nawigator

Stoisz na rozdrożu i szukasz pomocy? Przeżyłeś ciężkie rozstanie, straciłeś pracę, a może zmarła bliska Ci osoba?
 
Jeśli tak, to dobrze trafiłeś, w przywróceniu równowagi pomoże Ci rozmowa z Navigatorem. Czas pozbyć się negatywnej energii, uwolnić emocje. Navigator to ktoś, kto przywróci harmonię i równowagę w Twoim życiu. Zadba, aby w Twoim ciele rozchodziły się same pozytywne wibracje, które pomogą uleczyć ciało oraz duszę. Wypełni Cię wewnętrzny spokój, szczęście oraz miłość.

Moją rolą, jako Navigatora jest poprowadzić Cię w głąb siebie, tak abyś w pełni zrozumiał ścieżkę, którą kroczysz. Wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie. Ja będę Twoim przewodnikiem w rozwoju osobistym i duchowym. Pomogę w poznaniu potrzeb, możliwości oraz talentów. Chcę abyś je dostrzegł i poznał prawdziwe bogactwo, które masz w sobie.

Ty wiesz najlepiej, jaka droga będzie dla Ciebie odpowiednia. Ja, jako Navigator pomogę Ci ją odnaleźć. Będę zadawać pytania i pokazywać różne możliwości rozwoju, tak długo, aż znajdziesz najlepsze rozwiązania dla swoich problemów. W wyborach będę Cię zawsze wspierał i cieszył się z Tobą nawet z najmniejszych sukcesów.

Chcę byś wiedział, że Twoje ciało powinno żyć w harmonii z umysłem i duszą. Wszystkie te aspekty łączą się i wpływają na siebie. Dlatego pomogę Ci zadbać o wszystkie obszary Twojego życia w równy sposób. Nauczę Cię jak rozwijać się holistycznie – jak odczytać wpływ emocji, finansów czy sprawności fizycznej na Twoje ciało. Będąc Navigatorem, spojrzę na Twoje życie z boku, dzięki temu będzie mi łatwiej dostrzec problemy, które hamują Twój rozwój. Podczas tej podróży razem poszukamy zależności między wydarzeniami z przeszłości oraz ich wpływ na karmę. Wszystko siedzi w Twojej podświadomości, a ja, jako Navigator pomogę Ci w ją odczytać.

Efekty pracy nad sobą:

– uwolnienie się od negatywnych myśli oraz emocji

– osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi

– uczucie radości i bezwarunkowej miłości

– likwidacja blokad energetycznych oraz psychicznych

– regeneracja organizmu oraz wzrost energii

– odnalezienie motywacji oraz przekucie jej w efektywną realizację planów

– relaks ciała, wyciszenie umysłu i obniżenie poziomu stresu

– uwolnienie od stanów depresyjnych i lękowych

– podniesienie poziomu świadomości, obudzenie intuicji

– świadomość swoich mocnych stron

– wzrost poczucia własnej wartości

– poprawa relacji z najbliższymi

– świadomość swoich potrzeb i umiejętność ich realizacji

– pozytywne spojrzenie na życie

Navigator to opiekun i doradca duchowy, który poświęca swój czas i energię, aby rozbudzić rozwój swojego podopiecznego. Jako inżynier i genetyk duchowy pomaga rozwinąć zdolności oraz pogłębić wiedzę, w oparciu o głęboko zakorzenione schematy w podświadomości oraz karmę. W zgodzie z psychologią transpersonalną pomaga w sposób empiryczny odnaleźć metapotrzeby oraz doświadczenia szczytowe. Jako terapeuta pomaga w odnalezieniu rozwiązań wszystkich problemów i pozbyciu się negatywnych emocji.

Zyski z pracy z Navigatorem:

– precyzyjnie określony cel, spójny z Twoimi wewnętrznymi wartościami oraz potrzebami serca

– odkrycie, co jest dla Ciebie naprawdę ważne w życiu

– poszerzenie samoświadomości

– dogłębne przeanalizowanie swojej obecnej sytuacji, własnych ograniczeń oraz możliwości

– możliwość stworzenia planu oraz strategii działania

– wsparcie w realizacji zaplanowanych działań

– sposoby na dążenie do celu dające zmaksymalizowane efekty

– trwała i skuteczna zmiana

– pokonanie własnych ograniczeń

– zwiększona energia i motywacja do działania

– zwiększony szacunek do siebie

– wzrost poczucia własnej wartości

– wzbogacenie swojego życia uczuciowego, poprzez naprawę istniejących i nawiązanie nowych relacji

Rozmowa z Navigatorem w znaczący sposób wpłynie, na jakość Twojego życia oraz relacji z najbliższymi. Poprzez spełnienie potrzeb intelektualnych oraz emocjonalnych rozbudzi chęć poszukiwania odpowiedzi dotyczących własnego ja oraz ścieżki duchowej. A gdy nauczysz się zostawiać negatywne doświadczenia w tyle, tak, aby móc je przekształcić w energię do działania odnajdziesz w końcu siebie i poczujesz się w pełni wolny. To, co nas definiuje to ścieżka, którą kroczymy tu i teraz, dlatego dopiero idąc nią będziesz mógł w pełni wykorzystać swój potencjał.