Rytuały i zaklęcia

Co jest elementem wiążącym rytuały i zaklęcia, spytacie. Jaka jest ich skuteczność i czy są bezpieczne? Podstawowym celem tak rytuału jak i zaklęcia jest osiągnięcie pożądanego efektu. To wsparcie w ważnych momentach życia, często przełomowych dla kobiety jak i mężczyzny. Nie ważne czy będzie dotyczyła osób tej samej płci, to nieistotne. W dobie zmieniających się relacji i standardów życia, w momencie gdy wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.

Nasze życie to wieczna magia, nawet sami nie zdając na to sprawy sami codziennie podajemy się różnym rytuałom. A tak, dziwicie się temu zapewne jak sądzę? Ciepłe uczucia, modlitwa i wiele innych rzeczy są nimi. Pewne rytuały wzmacniają nasze uczucia zaś inne zaklęcia wzbudzają dopiero pewne relacje. Każda akcja to reakcja, napiszę tak po ludzku.

Pamiętacie III zasadę dynamiki Newtona:

Oddziaływania ciał są zawsze wzajemne. W inercjalnym układzie odniesienia siły wzajemnego oddziaływania dwóch ciał mają takie same wartości, taki sam kierunek, przeciwne zwroty i różne punkty przyłożenia (każda działa na inne ciało).

Czy już zatem nadążacie czym jest miłość, magia czy rytuał miłosny lub inne zaklęcie. Nasz umysł jest jak galaktyka, a w jej głębinach skrywana jest niezbadana wiedza. To kim jest człowiek na tej pustyni bez wiedzy, tylko ziarenkiem. Jednym z wielu miliardów i nie zna swojego przeznaczenia. Losu zapisanego w gwiazdach jak twierdzą niektórzy.

By zyskać siłę duchową trzeba na to lat poświęceń, doświadczeń i praktyki. Nikt nie rodzi się mistrzem, bo takowych nie ma. Naturalna moc natury wspiera działania zaklęć z niesamowitą witalnością. Zaklęcia i rytuały dla osób które się nimi parają dzielą się w zależności od ich skomplikowania. Tak więc i od problemów z jakimi ludzie przychodzą po pomoc. Tutaj trzeba dobrać pewne rzeczy tak by zaspokoić oczekiwania jak i przeprowadzić skuteczne działania.