Modlitwa o miłość

Jak modlić się o miłość? Czy modlitwa może pomóc w szukaniu miłości?

Dziękuję Tobie serdecznie że pragniesz skorzystać z modlitwy Druidów. To modlitwa w intencji szczęścia a zarazem miłości ludzi którzy pragną stworzyć w przyszłości związek. To magiczna modlitwa afirmująca czyste intencje dwojga ludzi stworzonych dla siebie.

Jest ona pełna mocy i służy usunięciu wszelkich przeszkód jakie stoją na drodze Waszych serc. To duchowość która przenika każdy aspekt, jest potężna i wszechmocna. Bo modlitwa to rozmowa na poziomie duchowym gdzie istotne jest treść, zawartość oraz najistotniejsze intencja. Bo modlitwa jest aktem, rytuałem. Musisz zamknąć za sobą złą przeszłość. Tutaj bowiem to modlitwa jest rytuałem miłosnym. To nie jest żadna forma zabawy jak uważa wiele osób. Pomaga wzmocnić szczerą i prawdziwą miłość, otwiera drogę do jej realizacji.

Prawdziwa moc tutaj bowiem płynie z wiary więc kiedy ją wzywasz poprzez modlitwę nabiera ona innego potężnego wymiaru. Sama żarliwość modlitwy kieruje więc całą intencje, energię ku drugiej osobie która chłonie ją jak promienie słoneczne. Modlitwa więc jest przeżyciem osobistym, sacrum które działa jak magia. Modlitwa jest więc dla druidów zaklęciem kapłańskim które ma pomóc w realizacji zamierzonych celów.

Modlitwa jest formą kontemplacji, prośby do bóstwa lub rozmowy z nim, która przynosi wymierne rezultaty. Jakie modły wznosimy i co prosimy w naszych inkantacjach? Trudno to jednoznacznie zdefiniować, ponieważ każda osoba stosuje modlitwę indywidualnie i najczęściej nie chwali się innym osobom o celach swoich próśb. Osoby które zdecydowały się jednak wyjawić treść swoich modlitw, zwykle proszą o to uczucie którego najbardziej nam brakuje w życiu – o niesamowicie silną moc miłości. Dzięki płomiennym i szczerym prośbom o miłość otrzymasz to czego pragniesz. Musisz pamiętać o jednej, niesamowicie ważnej sprawie. Twoja prośba o miłość musi być szczera i przemyślana, bowiem nie będziesz miał drogi odwrotu.

Co zrobić gdy nie pomagają nawet najszczersze miłosne modlitwy i błagania? Czy pogodzić się z tym że serce bliskiej nam osoby nie jest gotowe na przyjęcie naszego uczucia? Stłumić własne uczucia, pomimo gorejącego w sercu żaru i żalu? Nie, na to nigdy nie należy przystawać, nawet jeśli bóstwa wydają się być niewzruszone na twoje prośby. Możesz pogardzić ich względami i rzucić urok na osobę bliską sercu. Nie bierz sobie do serca faktu iż urok miłosny należy do arkanów czarnej magii, a niemal niemożliwe jest odczynianie uroku. Nawet jeśli osoba którą kochasz śmieje się i kpi ze wszelkiego rodzaju magii, nie bierz tego do serca.

Prawidłowo rzucony urok miłosny sprawi iż będzie się śmiała z niego nie zauważywszy jak bardzo zacieśniły się wasze kontakty. Dla osoby spętanej urokiem staniesz się niezbędny jak powietrze. Miej przez to baczenie na to by nie zauroczyć osoby która wcale ci się nie podoba, ponieważ wtedy nie będziesz mógł uwolnić się od niej w inny sposób, niż przez długie i skomplikowane odczynianie uroku miłosnego. Gdy jednak rzucisz urok prawidłowo, na osobę wartą twego zainteresowania, twoje życie niemal natychmiast zamieni się w bajkę.

Modlitwa o miłość ukochanej osoby również przynosi doskonałe skutki, jeśli będziesz prosił o nią z powagą i z czystym sercem, a negatywne intencje nie będą miały miejsca. Nigdy nie próbuj rzucania uroku miłosnego poprzez modlitwę dla żartu, bowiem nie wolno krzywdzić w ten sposób żadnego stworzenia. Pamiętaj, odczynianie uroku nie będzie łatwe, i jest o wiele bardziej skomplikowane niż jego rzucenie. Jeśli twoje serce nie pała miłością do nikogo konkretnego, a mimo wszystko łakniesz uczucia, poproś w modlitwie o to by na horyzoncie pojawiła się jakaś osoba godna zainteresowania. Następnie możesz przystąpić do konkretniejszego ataku na kogoś, do kogo Twoje serce bije bardziej.