LGBT magia płci

Miłość to związek dusz kobiety i mężczyzny. Uczucie zarezerwowane dla istot różnych płci. Magia i rytuały miłosne nie mają płci.  Nie widzę w miłości osób tej samej płci nic złego jak i dziwnego. Miłość posiada różne barwy , i nie zna czegoś takiego jak płeć. Każdy ma prawo obdarzyć człowieka na którym mu zależy bezgraniczną miłością nie ważne czy to facet lub kobieta.  Spętanie dusz, spętanie miłosne jest jedną z wielu rytuałów w drodze do szczęścia tak gejów jaki lesbijek. Miłość i magia wyzwala.


Prawda o dobru opartych na miłości związków osób tej samej płci jest udowodniona przez życie. To środowiska LGBT są naszym odbiorcom. Niech takie pary będą przykładem dla młodych ludzi orientacji homoseksualnej – jako jeden z możliwych pięknych wyborów. Magia miłosna skutecznie pomaga w wzajemnych relacjach, w związkach niezależnie od orientacji seksualnej. Uczestnicząc w tej miłości czują się bezpieczne, kochane, akceptowane. To magia miłości sięga po dusze i serca a nas portal tylko pomaga potrzebującym w ich wyborze. Świadomym wyborze , to dotyczy  zarówno gejów jak i lesbijek. 
 
Zamiast się ich wypierać — przez co tylko się nasilą — wykorzystaj tę sposobność, żeby nauczyć się czegoś o pociągu do osób tej samej płci, zauroczeniu i miłości. Pragnienie być sobą jest najważniejszym czynnikiem jaki deprymuje człowieka w jego otoczeniu. Tolerancja, właśnie ten aspekt jest najtrudniejszy wobec par tej samej płci stąd rola portalu by poprzez działania pomóc w tej trudnej miłości. To rytuały i zaklęcia dla niej i dla niego, jakkolwiek rozumieć „druga połowa”  Portal służy środowiskom LGBT w zrozumieniu wartości, miłości tj relacji jakie daje magia miłosna