Wróżby. Horoskopy. Tarot.

Oferuję Państwu profesjonalne wróżby z kart oraz tarota. Zdejmowanie klątwy i uroków online oraz horoskop personalizowany i bioenergoterapia. Profesjonalne publikacje dotyczące sztuki proroczej: horoskopy, wróżby, tarot.  W tym proponuje kosmogramy kontaktowe i porównawcze. Staram się ze wszystkich sił, by spełnić twoje oczekiwania, rozwiązać każdy, nawet najbardziej trapiący problem oraz dać odpowiednie wskazówki, gdy znajdziesz się na rozdrożu.
 
Opracowuję horoskopy, analizy astrologiczne oraz udzielam porad dla osób indywidualnych i par. W tym spersonalizowane wróżby. Karty Tarot  zaś pozwolą na poznanie otrzymanego w chwili urodzenia potencjału energetycznego. Nasze sny to najlepsze zwierciadło Duszy – nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego warto zaglądać w głąb świadomości i przeżyć, aby na tej podstawie przepowiadać szczęście w Miłości w nadchodzącej przyszłości.Znaki, jakie mogą wskazywać nam naszą przyszłość, znajdują się wszędzie wokół nas – wysyła nam je natura, kosmos.
 
Można próbować je odczytać, jednak ich właściwa interpretacja, wymaga odpowiedniego przygotowania. Ostatnio popularną wróżbą  jest numerologia. Liczby silnie oddziałują na nasze życie. Mamy dokładną datę urodzenia, numer PESEL czy numer mieszkania.Każda wibracja liczbowa niesie z sobą określone znaczenie. Jest ono aktywne nie tylko w naszym portrecie numerologicznym, ale także w dowolnym momencie i miejscu naszego życia.
 
Miłość. Są tacy, którzy twierdzą, że jej nie ma, ale wszyscy jej pragniemy i od wieków ludzie szukają miłości.
 
Poznaj już dziś swoją przyszłość. Pozwoli  Tobie  lepiej ukierunkowywać życie na te obszary, które przynoszą więcej zadowolenia i spełnienia. Kosmogram to horoskop dokładnie dopasowany do miejsca i czasu twojego urodzenia. Pomaga m.in. w określeniu naszych naturalnych predyspozycji i dominujących cech charakteru. Osobiście w naprawdę trudnych chwilach korzystam z Księgi Przemian. Zastanów się nad sensem i znaczeniem figur, a wtedy unikniesz pułapek, które zastawia na Ciebie los. Wróżby Tarota mogą pomóc nam w podejmowaniu różnych ważnych decyzji. Wróżby miłosne. Rozkładane przeze mnie karty pomogły już bardzo wielu osobom stąd bardzo proszę o wyrozumialość i cierpliwość.
 
Człowiek rodzi się z pragnieniem odkrycia tego, co niesie przyszłość. Astrologia to obecnie najstarsza forma nauk o przepowiadaniu przyszłości. Dzięki astrologii można poznać temperament człowieka, typ jego osobowości, sposób reagowania i posiadane zdolności. Inne formy to biorytmy gdy poszczególne dni odpowiadają w fazach fizyczno-emocjonalnych o nas samych. Oraz cykl intelektualny.
 
Oraz najbardziej popularne wróżby z kart tarota. Karty tarota to alegoryczne rysunki kojarzące się z tajemnicą i wiedzą okultystyczną. Każda karta posiada specyficzne znaczenie związane z jej wartością liczbową, ilustracją oraz kolorem.  Należy zawsze pamiętać że karty nigdy nie kłamią a jedynie mogą zostać źle zinterpretowane. Także wróżenie z kuli ma wielu zwolenników, a jej wróżbitom pozwala uruchomić zasoby jego duchowych możliwości
 
Wśród wielu form przepowiadania przyszłości są również kości i domino, z Chin dotarło do Europy również I-Cing u podstaw której leży przeciwstawne energie, które nawzajem się uzupełniają. Gdzie jedna nie może istnieć bez drugiej. Energia przeciwieństw  jest źródłem wszystkiego, co istnieje we Wszechświecie. Dzisiaj to wybitnie przekłada się to na odkrycia w dziedzinie fizyki molekularnej. I najmłodsza z technik to numerologia.
 
Na koniec zostawiam chiromancje czyli wróżenie z linii na dłoniach dzięki którym możemy wnosić o charakterze człowieka, określić jego zdolności i talent. Zanim zaczniemy wyciągać wnioski jakiś wniosek, musimy zbadać obydwie dłonie. Dla osób które chcą poszerzyć swoją wiedze zostawiamy jeszcze pismo runiczne a owe znaki zawsze miały charakter magiczny, były tajemniczymi symbolami wiedzy, kluczem do poznania i zrozumienia tajników życia i śmierci.