Karma. Energia.

Każdy człowiek otoczony jest polem energetycznym, potocznie mówimy o tym aura. A tak w ogóle, to wszystko jest we Wszechświecie energią, co odkryli już jakiś czas temu fizycy kwantowi. A tak w ogóle, to wszystko jest we Wszechświecie energią, co odkryli już jakiś czas temu fizycy kwantowi. Aura to pole energii otaczające każdą materię, także rośliny, zwierzęta, człowieka. Jedni wierzą w jej istnienie, inni nie. Prawie wszyscy jednak – świadomie lub mniej świadomie – odczuwamy obecność aury. Oczyszczanie wielopoziomowe jest niezbędne, aby połączyć się z czystą świadomością duchową. Podświadomość zawiera w sobie bowiem esencję tego wszystkiego, co przeżyliśmy, co widzieliśmy i co poczuliśmy w naszym życiu. Jest to forma „czarnej skrzynki” człowieka, gdzie kompasem jest nasze ja ze wszystkim, co się nam kiedykolwiek przydarzyło.

Oczyszczanie z negatywnych energii to temat bardzo dobrze mi znany. Uwalniam od klątw i podczepień. Są to energie które zbieramy sami na siebie poprzez stresy, problemy życia codziennego. Mogą to być także energie zagubionych dusz. Oczyszczanie z negatywnych energii bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Aura dostarcza informacji na temat stanu całej struktury bioenergetycznej człowieka, a więc stanu zdrowia, zasobów energii, stanu psychicznego i emocjonalnego, jest to kompleksowa informacja, którą trudno uzyskać innymi metodami.

Aby proces oczyszczania wystartował, musi się coś w nas wydarzyć, musi zacząć pracować energia, która tę pracę zna i za nas ją wykona. Energia Myśli, Słów, Czynów i Emocji nie ma granic i zawsze trafia do wybranej Osoby, gdyż jest poza czasem i przestrzenią. Procesy Oczyszczania karmy mają na celu usunięcie, zneutralizowanie owej energii poprzez przejście na inną częstotliwość – częstotliwość tego, czego chcesz. Wówczas przestajesz się koncentrować na czymś niechcianym. Oczyszczanie to ma na celu usunięcie negatywnej energii i doprowadzenia jej do równowagi. Prawidłowe funkcjonowanie karmy jak również naszego stanu fizycznego i psychicznego jest zależne od stanu czystości energetycznej. Oczyszczanie energetyczne sprawia, że zyskujesz siłę przebicia w walce o zlecenia, jesteś lepiej postrzegany w negocjacjach i masz większą szansę na sukces we wszystkich działaniach. Zabiegi harmonizują Twoje pole energetyczne. Dzięki tej metodzie następuje całkowite oczyszczenie powiązań karmicznych całej linii, człowiek w procesie staje się wolny od karmy i umieszczony w procesie na poziomach pozakarmicznych (poza karmą holograficzną). Proces oczyszczania jest pierwszym krokiem ku temu, by przywrócić organizm do jego stanu idealnego. Więc, występują pewne symptomy, które są nieprzyjemne. Jednym z takich najbardziej popularnych jest ból głowy, zawroty głowy, poczucie głodu, poczucie suchości, wysypka, gorączka…

Oprócz całkowitego oczyszczenia następuje synchronizacja wszystkich linii inkarnacyjnych w jedną spójną całość, co w efekcie powoduje stałość i ciągłość rozwoju na poziomie duszy. Dzięki temu wszystkie „zaległe” sprawy z poprzednich wcieleń po prostu powoli przestają istnieć. Karma pobudza do działania i wzmacnia wiarę we własne możliwości, ujawnia ukryty potencjał, usuwa zwątpienie i rezygnację, oczyszcza podświadomość z blokad i kompleksów. Nasza podświadomość zapisuje wszystko to co wydarzyło się w naszym życiu i tworzy doświadcza schematy , które nam nie służą. Nie ma żadnych zewnętrznych przyczyn tego co doświadczamy w naszym życiu – niż to co utrzymujemy w umyśle. Nawet negatywne sytuacje – tworzy nasz własny umysł pod wpływem energii lęku stłumionej w podświadomości abyśmy mogli stać się tej energii świadomi.

Musicie w całości opanować swoją podświadomość. Ona bowiem kieruje waszym sposobem bycia, waszymi nawykami. Opanujcie swoją podświadomość!